facebook twitter Google Plus
Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 29. bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı. iyi seyirler dileriz...Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin rol aldığı Payitaht 30. bölümü ile 22 kasımda saat 20:00'da ekranlara gelecek. Abdülhamid Melike'nin yardımıyla kurduğu oyunla Damat Mahmud Paşa'nın hain olduğu gerçeğini ortaya koymuştur. Şimdi sıra bu ihanetin hesabını sormaktır. Sultan bir taraftan Mahmud Paşa'dan hesap soracak diğer yandan düşmanın kurduğu oyunları alt edecektir. Haremde Mahmud Paşa'nın bıçakladığı kız yaşadığı için Seniha Sultan'ın yapacağı pek bir şey kalmamıştır.


Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Payitaht Abdülhamid dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm 2. Fragmanı özeti