facebook twitter Google Plus
Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 3. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. iyi seyirler dileriz...Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin rol aldığı Payitaht 3. bölümü ile 10 mart cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. İngilizler Sultan Abdülhamid'in kudretiyle Hindistan'da büyük bir yıkım yaşamıştır. Düşman bu hamleye karşılık Sultan Abdülhamid'e saldırı planlamaktadır. Sultan kendisi için düzenlenen planın ortasında mı kalacak? Yoksa yaşanan bu olaylar içerdeki hainin ortaya çıkmasına yardımcı mı olacak.


Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Payitaht Abdülhamid dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Payitaht Abdülhamid fragmanı, Payitaht Abdülhamid fragman izle, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Payitaht Abdülhamid 3. Bölüm Fragmanı özeti