facebook twitter Google Plus
Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Trt 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 20. bölüm fragmanı sitemizde yerini aldı. iyi seyirler dileriz...Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin rol aldığı Payitaht 20. bölümü ile 13 ekimde saat 20:00'da ekranlara gelecek. Abdülhamid Melike'nin yardımıyla kurduğu oyunla Damat Mahmud Paşa'nın hain olduğu gerçeğini ortaya koymuştur. Şimdi sıra bu ihanetin hesabını sormaktır. Sultan bir taraftan Mahmud Paşa'dan hesap soracak diğer yandan düşmanın kurduğu oyunları alt edecektir. Haremde Mahmud Paşa'nın bıçakladığı kız yaşadığı için Seniha Sultan'ın yapacağı pek bir şey kalmamıştır. 


Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Payitaht Abdülhamid dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Payitaht Abdülhamid fragmanı, Payitaht Abdülhamid fragman izle, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti