facebook twitter Google Plus
Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 2. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. iyi seyirler dileriz...Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin rol aldığı Payitaht 2. bölümü ile 3 mart cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek.Devletin bünyesinde büyüyen Mahmut Celaleddin Paşa ve avaesi bu tertibin içerisindeki adamıdır. Filistin'de kurulmak istenen yeni dünya düzeninin kalesi olacak Yahudi devletini temsil eden Theodor Herzi de savaş açmıştır. Sultan bir tarafta Devlet'i Aliyye'ye açılan bu savaş için mücadelete ederken diğer taraftan Devleti düzenlemeye çalışır.


Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Payitaht Abdülhamid dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Payitaht Abdülhamid fragmanı, Payitaht Abdülhamid fragman izle, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı neler olacak, Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Fragmanı özeti