Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Payitaht Abdülhamid Fragman

<< 1 23 4 5 >>

Payitaht Abdülhamid 154. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (26 Yorum)
Reklamlar
 

Reklamlar
Tür: Tarih, Savaş, Mücadele
Yönetmen: Emre Konuk
Senaryo: Ayça Mutlugil ve Hale Çalap’ın senaryosunu yazdığı, Konsept Danışmanlığını Selman Kayabaşı’nın, Tarih Danışmanlığını Naci Yorulmaz ve Orhan Osmanoğlu üstleniyor.
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Cuma - 20:00
Payitaht Abdülhamid Oyuncuları: Bülent İnal, Özlem Conker(Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa) Yeni Sezon Oyuncular; Volkan Keskin (Murad), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk (Aşçı Fadıl), Güzide Arslan (Dilşat), Leya Kırşan (Güzide), Yusuf Aytekin (Söğütlü Osman), Mehmet Sabri Arafatoğlu (Şeyhulislam), Ercüment Fidan (Lord William)
Payitaht Abdülhamid Konusu:
Reklamlar
Yorum Yap

Payitaht Abdülhamid dizisine 26 Yorum Yapıldı
 1. Üç kuş: Gerçekten Anlamlı ve manalı bir dizi. Hakikaten devlet idare etmek kolay gelmesin hakikaten büyük akıl, dertle ve ALLAH -A inanc şart
 2. Nezrin: Nifret ediyorum hepinizden bu ne filim ya
 3. Huzeyfe: Güzel film
 4. İsimsiz: Çok guzel en çokda fehmi paşayı seviyorum
 5. Mehmet koç: Dizi süper ecdadı soyumuz abdulhithan mi gecede olsa bu diziyle igce öğrendik teşekürler emeği geçen herkese bu dizide
 6. isimsiz: oyuncu kadrosu mükemmel ve tarihimizde abdülhamit han gibi padişahın var olmadi bizim için büyük bir gurur bu diziyi hazırlayan emeği geçen bütün arkadaşları alkışlıyorum bizlere tarihimizi yaşattıkları icin
 7. Sana ne bebbeeeeeeeeeeeeeeeee: Tam bir bağımlısıyım.(Uyuşturucu bağımlılığı gibi değiiiiiil!!)Tövbe tövbe!!!
 8. Vatanım: Yazıklar olsun o derma catma dızı dıyen kışi senın beynınde bır derme catma problemı var galıba allah akıl fıkır versın sızın gıbılere .eyyy mubarek han hazretkerı ruhunuz şaad olsun mekanınız cennet olsun
 9. BK: Güzel bi dizi
 10. İsimsiz: Çok seviyorum bu diziyi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun neler çekmiş yaa çok üzülüyorum
 11. İsimsiz: Süper olmuş Rabbim gani gani rahmet etsin
 12. Hangi biriyle: Uğraş sin ah ahh
 13. İsimsiz: Abdülhamid allahım sana rahmet etsin işallah büyük adam
 14. İsimsiz: Süper bir dizi anlayana tabiki herkes anlayamıyor hepinize iyi seyirler
 15. Desteci ahmete cvp: Ben normalde diZi izlemem ama bunu izliyorum. Tarihimizi cok güzelde anlatıyolar. Şuan bunun gibi kaliteli dizi var mı dirilişten başka. Daha da begenmiyosan sende sorun var demektir ya soyun bize ait degil yada konuları sadece müstehcen haram aşk sevgili bel altı ihanet cinayet öpüşüp sevişme dizilerini izleye izleye soyunu bozmuşsun kardeş...
 16. İsimsiz: Tarihimizi yeni yeni anlıyoruz.Ruhun şad olsun.Abdulhamid Han HazretleriHazretleri
 17. Muhammet celik: Allah razi olsun yeniden dirildik muhteşem
 18. Bilinmeyen: Bu diziye bayılıyorum
 19. İsimsiz: Azerbaycan Türklerinden salamlar! Möhteşem tarix boyük şexsiyyet.
 20. İsimsiz: Süper dizi çok güzel tarihimizle gurur duyuyorum
 21. mehmet: super otesi osmanliyi izlemek
 22. Sibel: İzlediğim tek dizi. Ruhu şad olsun Abdülhamid Han atamızın
 23. desteci ahmet: derme çatma bir dizi ilk okul piyesi ayarında bir dizi beyin yakıyor
 24. Murat Kalaycı: Ah Atam canım kurban
 25. İlqar: Menim.cox,xoşuma.gelen.dizidi.
 26. Məhərrəm: İnşallah bu dizi fikirləşirəm ki yaxşı dizi olar....Qehreman Abdulhemid Xanın dizisi bize neleri başa salacaq...Azərbaycandan salamlar var....

Payitaht Abdülhamid Dizisi Özet

Payitaht Abdülhamid 79. Bölüm Özeti ve Konusu 15 Mart 2019

Fuat'ın yaptıklarına daha fazla dayanamayan Abdülhamit cezasını kesiyor.  Fuat'ın başına gelenlerden sonra şimdi sıranın kendilerinde olduğundan endişe duyan Vembery ve Şivenaz yinede yeni plan yapmaktadn geri durmazlar.Jön Türklere Ermeni çetecilerin desteğini almak için plan hazırlayan Sabahattin yaptığı bu plan sayesinde Osmanlı topraklarındna bir parça daha almayı başaracaktır.

Payitaht Abdülhamid 56. Bölüm Özeti ve Konusu 12 Ekim

Dünyanın para babaları Osmanlı'yı bölmek ve paylaşmak için Rothshild’in eşliğinde Mısır'da toplanmaya karar verirler. Abdülhamid ise devleti ayakta tutmak için yeni planları vardır.  Payihat'ın sokakları zehirli bir sarmaşık sarmıştır ve bu sarmaşığı temizleme görevini Halil halid'e vermiştir. Halil Halid eski dostlarınıda yanına alarak göreve başlar.

Payitaht Abdülhamid 38. Bölüm Özeti ve Konusu
Parvus ve Wilhelm'in ayrı ayrı düzenlediği komplolar ortalığı iyice karıştırır. Parvus Abdülhamid'in kurduğu Alay'a karşı Hüseyin'le birlikte bir hainler ordusu düzenler. Abdülhamid'i ordusuyla kendis askeriyle kalbinden vuracaktır.

Payitaht Abdülhamid 31. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan Abdülhamid İçinde sivillerin olduğundan habersiz Rus gemisi için bombalama emrini vermiştir. Parvus bu işi dünyaya duyurmak için hazırda beklemektedir. Hüseyin Paşa sonunda amacına ulaşmış Mahmud Paşa'nın hainliğini kanıtlamıştır.

Payitaht Abdülhamid 30. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan Abdülhamid kimliğinden şüphelendiği Gerfand'ın ailesini getirtir. Yolun sonuna gelmiş olan Parvus son kozlarını oynamak ister. Varna'da Müslümanlar beklenmedik bir şekilde katledilir. Bu katliamın emrini tabi ki Parvus vermiştir.

Payitaht Abdülhamid 21. Bölüm Özeti ve Konusu
Parvus yerine geçtiği Gerfand'ın gerçekleri Abdulhamid'e yetiştirmesinden şüphe duyar. Fakat sarayda sürpriz bir isim Gerfand'ı hatırlar. Ve bu Parvus'u daha zor duruma düşürür. Ahsen, Murad ve Söğütlü patlayan bomba sonucu çöken tavan altında kalır.Diğer yandan Parvus'un ajanlarının planları tıkır tıkır işlemektedir. Payitaht sokakları çalkalanmaya taht sallanmaya başlar.

Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm Özeti ve Konusu
Parvus gizli kimliğiyle Abdülhamid'i istediği gibi yöneteceğini düşünürken Abdülhamid zekasını kullanarak hamleleriyle kötü planları suya düşürür. Mahmut'un kendini saklamak için düştüğü durum önce Selim'i sonra Seniha'yı zora sokar. Murad ve Söğütlü Payitaht'a yayınlan ajanları bulmaya çalışırken Ahsen'in sayesinde bir ipucu yakalarlar.

Payitaht Abdülhamid 19. Bölüm Özeti ve Konusu
Son iki yüz yıldır zafer alamayan Osmanlı'nın talihini Sultan Abdülhamid değiştirmiştir. Yunan harbi kazanılmıştır. Cephede biten savaş şimdi masada devam edecektir. Parvus Abdülhamid'in düşmanlarını tek bir cephede birleştirerek Osmanlı'nın yıkılışı için yıllar sürecek bir plan hazırlamaktadır.

Payitaht Abdülhamid 4. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan Abdülhamid Hiram'ın şifreli mesajlarının anlamını çözmüştür. Hiram'ın kaçırılacağı dakikalarda bir yemek ziyafeti verir. Bidar Kadın, Şehzade Abdülkadir'e söylenmektedir çünkü dayısı Mehmet Paşa için kılını kıpırdatmaz. Abdülkadir şok bir karar alıp Sulan Abdülhamid'in karşısına çıkacaktır fakat beklenmedik bir sürpriz onu durdurur.
Payitaht Abdülhamid 2. Bölüm Özeti ve Konusu
Sultan, Hicaz Demiryolu tasarımını hayata geçirmek için harekete geçer. İçerde Mahmut Paşa dışarıda Theodor Herzi Sultan'ın bu hareketini İngilizlerin lehine çevirmeye çalışır. Sultan bu durumu fark eder ve Global Monarşi'nin kan damarını keser. Düşman, Sultan Abdülhamid'i ortadan kaldırmadan Ortadoğu'da yeni dünyayı kurmak zor olacağı için planlı bir suikast düzenler.