facebook twitter Google Plus
Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı özeti:

Trt 1'in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 8. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. iyi seyirler dileriz...Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin rol aldığı Payitaht 9. bölümü ile 28 nisan cuma akşamı saat 20:00'da ekranlara gelecek. Abdülhamid Melike'nin yardımıyla kurduğu oyunla Damat Mahmud Paşa'nın hain olduğu gerçeğini ortaya koymuştur. Şimdi sıra bu ihanetin hesabını sormaktır. Sultan bir taraftan Mahmud Paşa'dan hesap soracak diğer yandan düşmanın kurduğu oyunları alt edecektir. Haremde Mahmud Paşa'nın bıçakladığı kız yaşadığı için Seniha Sultan'ın yapacağı pek bir şey kalmamıştır. 


Payitaht Abdülhamid dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Payitaht Abdülhamid dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Payitaht Abdülhamid fragmanı, Payitaht Abdülhamid fragman izle, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Payitaht Abdülhamid 9. Bölüm Fragmanı özeti